Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Výživové poradenství / konzultace

Změňte své dosavadní stravování, které vás bude doprovázet celý život, jen tak budete zdraví a spokojení nejen se svým tělem.

Co můžete očekávat od výživového poradenství / konzultace ?

Rámcový jídelníček, z dostupných potravin, který vám pomůže přestat se točit v bludném kruhu hubnu a pak zase přibírám. Žádné diety a hladovění, žádné vyřazování příloh a pečiva ani počítat kilojouly nemusíte. Jediné co musíte, je ho dodržovat 🙂 Dále návod na nakupování potravin a základní praktické rady k zavedení změn vašeho stravování.

A jak si takový rámcový jídelníček představit ?

Rámcový jídelníček je sestavený tak, že si od každé živiny vyberete potravinu, na kterou máte zrovna chuť a libovolně ji kombinujete s dalšími složkami, až si sestavíte vyvážené jídlo. Potřeba všech základních živin je spočítána přímo na míru, podle toho, co je vaším cílem a podle vašich potřeb. Samozřejmostí je i receptář, který obsahuje potraviny z rámcového jídelníčku.

Můžete si tak sami vybrat dle svých chutí, co si dáte na snídani, svačinu, oběd i večeři a přesto dodržíte doporučený příjem živin.

Výhodou tohoto jídelníčku je, že se naučíte jíst správně a poznatky, které během konzultací nabijete, uplatníte do konce svého života.

Na základě vstupního zdravotního dotazníku a vašeho dosavadního jídelníčku probereme chyby ve vašem stravování,  navrhnu zlepšení a nový rámcový jídelníček. Konzultace probíhají prostřednictvím emailu, telefonátů, whatsapp zpráv. U dlouhodobé spolupráce se můžeme domluvit i na osobní schůzce.

Pro koho je vhodný výživový poradce a výživové poradenství ?

Chcete zdravě a bezpečně upravit svoji váhu a potřebuješ podat pomocnou ruku ? Nevyznáte se v záplavě informací o životosprávě ? Vyzkoušeli jste různé diety s nulovým nebo dočasným výsledkem? Chcete celkovou změnu stravovacích návyků ? Pokud ANO, jsou tyto služby vhodné právě pro Vás a já vám ráda pomohu.

Rámcový jídelníček je sestavený výhradně přímo Vám, proto PROSÍM neposílejte informace například vaší kamarádce, která má jinou hmotnost, výšku, věk a jiný denní režim a zvyklosti. Co funguje Vám, nemusí fungovat druhému. Každý jsme jiný, ke každému človíčkovi přistupuji individuálně.

Jak začít ?

1.Napište mi poptávku na email: info@zdravejsistastnejsi.cz , nebo klidně i do zprávy na sociální síť.

2.Do 3 dnů se s vámi spojím s instukcemi na spolupráci, případně navrhneme jiné řešení, které vám bude nejvíce vyhovovat.

3. Pokud se dohodneme na určité službě, dostanete ode mne email s potřebnými informacemi, které od vás budu potřebovat vyplnit a odeslat zpět a také fakturu s částkou, kterou je potřeba do 10 dnů odeslat.

4. Po získání vašich potřebných informací a přijetí platby vám vytvořím výživový plán včetně manuálu (cca do 14 dnů mám výživový plán hotový, záleží na rychlosti odeslání vašich informací a platby ).

5. Tím naše spolupráce nekončí, v rámci společné domluvy se domluvíme na 3 – 4 konzultacích, kde probereme vaše nejasnosti, výsledky a reporty, nadále vás budu motivat a radit k vaší cestě za zdravým a funkčním tělem. K tomu abyste věděli co je zdravý životní styl a udrželi si ho po celý život.

Ceny:

Výživové konzultace 2 týdny           550 Kč

Výživové konzultace 3 týdny                800 Kč

Jste vegetarián nebo příznivec bezmasých jídel ? Za vegetariánský rámcový jídelníček si připočítávám + 150 kč